Reklamcılığa Doğru Bir Yaklaşım

Basım Ajansı 10 yılı aşkın tecrübe birikimiyle kurulmuş, reklam sektöründe kararlı ve aktif bir rol oynamaktadır. Teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip etmektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla kaliteyi kendine misyon edinmiştir. Piyasa koşullarında rekabete girmeden, üretim ve hizmet kalitesi ile sektörün lideri olmayı hedeflemiştir.
Basım Ajansı sadece müşteri talepleri doğrultusunda üretim yapmayıp, müşteri ile daha yakın ilişkiler kurar ve onlar için düşünür. Daha doğru, daha etkili ve hedef kitleye daha hızlı ulaşılabilecek reklam ürünlerini, doğru malzemeler ve etkili görseller kullanarak üretir. Basım Ajansı, tüm projelerinde satış öncesi ve sonrası doğru stratejiyi güncel teknolojiyle birleştirir. Tüm bunların sonucunda tek amaç; En kaliteli ve en hızlı sonucu almaktır.

Felsefemiz
Konusunda uzman ekibimiz ve geniş tedarikçi ağımızla istenilen işi, en kaliteli şekilde istenilen yer ve zamanda yapıyoruz.
Tasarım

Sizden alınan brief doğrultusunda ihtiyaç ve tercih göz önünde bulundurularak, teşhir ürün stantları, mağaza içi ürün stantları, iç mekan ve dış mekan tabela ve yönlendirmeler, satış destek (pop) ürünleri yada sizin hayal ettiğiniz dekoratif ürün tasarımları yapılmaktadır. Endüstriyel tasarım sürecimiz alınan brief ile başlar ve üretime kadar devam eder. Bu süreçte müşterinin gizli yada açık ihtiyaçları belirlenir.Fikir aşamasından üretim aşamasına kadar müşteri ile irtibat içerisinde olunarak sürekli kontroller sağlanır ve üretim aşaması için onay sürecine girer.

Üretim ve Montaj

Üretim aşamasına hazır ve onaylanan tasarımlar üretim için planlamaya alınır. En uygun malzemeler seçilerek üretim aşaması başlar. Yapılan tasarımların dışına çıkmadan hedeflenen temrin doğrultusunda üretim tamamlanır. Müşteri talebine göre montaj planlaması yapılır. Gerekli koşullar sağlandıktan sonra ürün teslimi gerçekleşir.

Satış Sonrası Hizmet

Montajlı yada direkt olarak teslimi yapılan ürünlerin kullanım detayları müşteriye aktarılır. Ürünün kullanımı sonrası gerekli ise demonte hizmeti ve yüksek hacimli ürünlerin talep doğrultusunda depolanmaya uygunluk durumuna göre depolama hizmeti verilir. Kullanımı olmayacak ve demonte işlemi yapılan ürünler müşteriye teslim edilir yada geri dönüşüme uygunluk durumuna göre geri dönüşüme gönderilir.